В Росії кількість жертв отруєння «Боярышником» зросла до 71 осіб

  Більшість постраждалих надходить до лікарні вже у стані коми
  Кількість загиблих від отруєння сурогатним концентратом «Боярышника» (настоянка глоду) в російському місті Іркутську досягло 71 людини. Про це повідомила представник МОЗ РФ у регіоні Тетяна Шкурська, передають російські ЗМІ. «Загальна кількість постраждалих - 117. За ніч надійшов ще один чоловік. На лікуванні в стаціонарі
  • 22 Грудня, 2016, 08:35
  • Розсилка

  Більшість постраждалих надходить до лікарні вже у стані коми

  Кількість загиблих від отруєння сурогатним концентратом «Боярышника» (настоянка глоду) в російському місті Іркутську досягло 71 людини. Про це повідомила представник МОЗ РФ у регіоні Тетяна Шкурська, передають російські ЗМІ.

  «Загальна кількість постраждалих - 117. За ніч надійшов ще один чоловік. На лікуванні в стаціонарі перебувають 36», - сказала Шкурська.  Раніше лікарі повідомляли, що більшість постраждалих надійшло у лікарні в стані коми. З моменту вживання косметичного лосьону «Боярышник» до появи симптомів отруєння проходить від однієї до 24 годин.

  Масове отруєння підробленим засобом, в складі якого виявили метиловий спирт, сталося в Іркутську 17 грудня. Слідчі РФ порушили кримінальну справу. Під час розслідування вони знайшли підпільні цехи з виробництва продукту, затримали 12 осіб, які поширювали отруйну рідину.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ