В Угорщині через червону зірку на логотипі можуть заборонити відоме пиво

  Логотип пива Heineken містить зображення зірки з самого початку свого заснування
  Угорський уряд може заборонити пиво Heineken з його нинішнім логотипом - червоною зіркою, яка також була символом радянського комунізму. [READ_MORE] Про це повідомляє Reuters. «Червона зірка торгової марки Heineken може виявитися жертвою спроб Угорщини очиститися від тоталітарних символів, пов'язаних з роками нацистської окупації,
  • 21 Березня, 04:17
  • Розсилка
  Пиво Heineken
  Пиво Heineken

  Логотип пива Heineken містить зображення зірки з самого початку свого заснування

  Угорський уряд може заборонити пиво Heineken з його нинішнім логотипом - червоною зіркою, яка також була символом радянського комунізму.  Про це повідомляє Reuters.

  «Червона зірка торгової марки Heineken може виявитися жертвою спроб Угорщини очиститися від тоталітарних символів, пов'язаних з роками нацистської окупації, і в цьому випадку - 40 років комуністичного правління», - йдеться в повідомленні.

  Логотип Heineken містить зображення зірки з самого початку свого заснування у другій половині 19 століття, в 1930-х роках зірка стала червоною.

  Вважається, що зірка являє собою символ пивоварів або різні етапи процесу пивоваріння, одна червона зірка була також головним символом радянського комунізму і з'являлася на гербі комуністичної Угорщини.

  Прес-секретар «Heineken» відмовився прокоментувати законопроект.

  Глава угорського уряду Золтан Ковач також відмовився від коментарів, але не виключив можливість того, що на підставі закону пиво Heineken з його нинішнім логотипом може бути заборонено.

  Як відомо, уряд прем'єр-міністра Віктора Орбана заявив про своє «моральне зобов'язання» заборонити комерційне використання таких символів, як свастика, хрест-навхрест, серп і молот, а також червона зірка.

  Згідно з новим законом, підприємства, які використовують ці символи, можуть бути оштрафовані на суму до 2 мільярдів форинтів (6,97 мільйона доларів) і засуджені до тюремного ув'язнення.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ