Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Україні «зависли» вантажні перевезення, бо «Укрзалізниця» не може впоратися – нардеп

  • Розсилка
  В Україні «зависли» вантажні перевезення, бо «Укрзалізниця» не може впоратися – нардеп

  Про брак локомотивів для перевезення вантажів уже неодноразово заявляли профільні асоціації

  В «Укрзалізниці» глобально не вистачає рухомого складу для перевезення вантажів,  результаті чого перевезення промисловців і аграріїв просто «зависли».

  Про це повідомляє «5 канал».

  Про брак локомотивів для перевезення вантажів уже неодноразово заявляли профільні асоціації – зерновиків, виробників цементу, металургів, хіміків. Однак критична ситуація на залізниці, не змінюється для всіх учасників ринку, заявив в парламенті народний депутат Михайло Бондар.

  «Це проблема не тільки для шахтарів, енергетиків, це критична проблема абсолютно для всіх вантажовідправників... Відсутність в достатній кількості тягового рухомого складу не дозволяє забезпечити в достатній кількості потреби промисловості в транспортних послугах, призводить до суттєвих затримок доставки вантажів, зриву експортних контрактів, недостатнього забезпечення теплоелектростанцій паливом», – зазначив нардеп.

  Експерти підрахували: нині на ринку не вистачає близько 150 локомотивів. А ті, що є, – постійно потребують ремонту, який теж кожен раз затягується через зрив тендерів. Заявлена покупка 30-ти локомотивів, проблеми не вирішить. Залізниці прогнозують колапс.

  «Ми наближаємося до третього і четвертого кварталів, коли з'єднуються потоки зернових, які будуть йти на експорт і залізорудної сировини разом з імпортними вантажопотоками вугілля. Зараз немає жодного пікового сезону по одному з ключових вантажів, а проблеми вже великі», – заявив експерт центру транспортних стратегій Андрій Шкляр.

  Для оперативного реагування на галузеві проблеми, ініціюється створення постійно діючої комісії при Кабінеті міністрів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ