В Україні з’явиться ветеринарна поліція

  Міністр аграрної політики хоче створити ветеринарну поліцію
  Міністерство аграрної політики і продовольства ініціює створення ветеринарної поліції. Про це на своїй сторінці написав міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий в Facebook. «Нагадаю, що ми готуємо законопроект про ветеринарну поліцію за зразком італійської. Як тільки він буде готовий, плануємо ввести в парламент як
  • 19 Жовтня, 2016, 16:21
  • Розсилка
  В Україні створять ветеринарну поліцію за зразком італійської
  В Україні створять ветеринарну поліцію за зразком італійської

  Міністр аграрної політики хоче створити ветеринарну поліцію

  Міністерство аграрної політики і продовольства ініціює створення ветеринарної поліції.

  Про це на своїй сторінці написав міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий в Facebook.

  «Нагадаю, що ми готуємо законопроект про ветеринарну поліцію за зразком італійської. Як тільки він буде готовий, плануємо ввести в парламент як першочерговий для розгляду», - написав він.

  Крім того, Кутовий написав, що відбулося позачергове засідання міністерської комісії із залученням представників галузі та профільних організацій, на якому обговорили додаткові заходи щодо запобігання розповсюдження африканської чуми свиней.

  На засіданні вирішено створити мобільні бригади з представників поліції і ветеринарів, які зможуть заходити на подвір'я і перевіряти машини на постах, а також залучити в роботу пересувні спалювальні комплекси для інфікованої свинини з метою оперативної локалізації спалахів.

  Також розглядається питання перерозподілу грошей з держбюджету на виплату компенсацій населенню за втрати в результаті АЧС.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ