В Україну повернулися затримані у березні в Анголі моряки

  На Батьківщину повернулися три громадяни України-члени екіпажу судна «Sutton Tide»
  Затримані у березні 2017 року українські моряки 19 червня повернулися в Україну. Про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС України. «19 червня 2017 року на Батьківщину повернулися три громадяни України-члени екіпажу судна «Sutton Tide», які у березні ц.р. були затримані в м.Сойо (Республіка Ангола)», —
  • 19 Червня, 21:09
  • Розсилка
  <span>Троє затриманих в Анголі українських моряків повернулися додому</span>
  Троє затриманих в Анголі українських моряків повернулися додому

  На Батьківщину повернулися три громадяни України-члени екіпажу судна «Sutton Tide»

  Затримані у березні 2017 року українські моряки 19 червня повернулися в Україну.

  Про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС України.

  «19 червня 2017 року на Батьківщину повернулися три громадяни України-члени екіпажу судна «Sutton Tide», які у березні ц.р. були затримані в м.Сойо (Республіка Ангола)», — йдеться в повідомленні департаменту.

  У департаменті зазначили, що до процесу звільнення українських моряків приєдналися також дипломатичні установи України в Австралії, Великобританії, ОАЕ, Сінгапурі та США.

  Нагадаємо, у Військово-морських силах ЗС України завершився курс з евакуації та відновлення особового складу (Personal Recovery) під керівництвом американських фахівців. Захід проводився на базі морської авіаційної бригади українських ВМС в рамках підготовки до проведення українсько-американського навчання «Сі Бриз-2017».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ