Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Україну втекла російська опозиціонерка, яка «повісила Путіна»

  • Розсилка
  <span>Ольга Романова втекла з Росії в Україну</span> - В Україну втекла російська опозиціонерка, яка «повісила Путіна»
  Ольга Романова втекла з Росії в Україну

  Романова виїхала з Москви до Києва через Мінськ

  Російська опозиціонерка, активістка «Нової опозиції» Ольга Романова виїхала з країни до Києва. Трапилося це після затримання Романової та її допиту як свідка у кримінальних справах про тероризм і екстремізм.

  Про це у блозі на французькому сайті Mediapart написав соратник російського опозиціонера В'ячеслава Мальцева та його представник у Франції П'єр Афнер.

  Згідно з повідомленням, Романова виїхала з Москви до Києва через Мінськ на автомобілі з сервісу BlaBlaCar.

  Нагадаємо, що наприкінці жовтня стало відомо, що учасників «Нової опозиції» Ольгу Романову та Андрія Титкова затримали за акцію на Уст'їнському мосту у Москві.

  Там опозиціонери повісили манекен з гаслами «Пыня уходи» і «Путін – смерть. Революція – життя. 05.11.2017». Зазначимо, що »Пинею» у Росії називають президента країни Володимира Путіна.

  Невдовзі після проведення цієї акції, а саме 5 листопада, вдома у Романової пройшов обшук, після якого опозиціонерку відвезли до ФСБ. Її допитали як свідка у кримінальних справах про тероризм і екстремізм, порушених щодо членів руху «Артпідготовка».

  Цей рух у жовтні був визнаний екстремістським і заборонений судом. Тоді Романовій сказали, що в подальшому її статус може змінитися на обвинувачену.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ