Вакарчук залишив посаду голови партії «Голос»
![Вакарчук залишив посаду голови партії «Голос»](/img/article/6650/73_main-v1583956126.jpg)
З’їзд партії «Голос» обрав керівницею партії Кіру Рудик
Народного депутата Кіру Рудик обрано керівницею партії Голос. Святослав Вакарчук залишиться лідером партії.
Відповідне рішення було ухвалено на з'їзді політсили у середу, 11 березня.
«Сьогодні на з'їзді партії Голос обрав новою головою партії найкращого управлінця з нашої команди Кіру Рудик. Кіра уособлює собою сучасність. І цю сучасність вона привнесе в роботу партії разом з неоціненим досвідом управління великими командами», — заявив Вакарчук.
Він наголосив, що продовжить у ролі лідера Голосу розбудовувати партію.
Серед своїх першочергових завдань він назвав підготовку нових політичних кадрів, які протистоятимуть «всім тим, хто йде до влади без візії, без компетенцій, без власного бачення», а також боротимуться «з тими, хто йде в політику лише для власного збагачення».
Кіра Рудик пройшла до Верховної Ради за партійним списком Голосу (3-й номер). До обрання обіймала посаду операційного директора IT-компанії Ring Labs.
Коментарі — 0