Вибори у Франції: перемогу пророкують президентській партії

  Французи обирають депутатів республіки на найближчі п'ять років
  У Франції у неділю проходить другий тур парламентських виборів. Про це повідомляє агентство Reuters. «Виборчі дільниці у Франції у неділю відкрилися для другого туру виборів»,- йдеться у повідомленні. Опитування громадської думки прогнозують перемогу партії президента Франції Еммануеля Макрона «Вперед, республіко».
  • 18 Червня, 11:11
  • Розсилка
  <span class="photo_descr"><span class="title">Франція обирає парламент</span></span>
  Франція обирає парламент

  Французи обирають депутатів республіки на найближчі п'ять років

  У Франції у неділю проходить другий тур парламентських виборів.

  Про це повідомляє агентство Reuters.

  «Виборчі дільниці у Франції у неділю відкрилися для другого туру виборів»,- йдеться у повідомленні.

  Опитування громадської думки прогнозують перемогу партії президента Франції Еммануеля Макрона «Вперед, республіко». Водночас аналітики кажуть, що можна очікувати рекордно низької явки.

  Дільниці для голосування відкрилися о 8:00 за місцевим часом (9:00 за київським часом) і працюватимуть до 18:00. Однак у деяких великих містах робота дільниць для голосування може тривати до 20:00.

  Нагадаємо, партія президента Франції Еммануеля Макрона «Вперед, республіка!» і її союзники в ході першого туру парламентських виборів, який пройшов тиждень тому, зайняла лідируючу позицію і отримала 32% голосів.

  Перший тур виборів в Національні збори пройшов у Франції тиждень тому за рекордно низької явки - 48,4%.  Правом голосу у Франції володіють 47 млн виборців.

  «Главком» також повідомляв, що за результатами опитування Opinionway, партія «Вперед, республіка!» разом із союзниками може розраховувати на рекордні 440-470 мандатів у 577-місному парламенті.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ