Відбулись обшуки у родичів голови «Всеукраїнської аграрної ради» Андрія Дикуна

Відбулись обшуки у родичів голови «Всеукраїнської аграрної ради» Андрія Дикуна
Голова «Всеукраїнської аграрної ради» Андрій Дикун

До будинку родичів очільника організації, завітали 25 старших слідчих з семи областей України

Сьогодні рано вранці співробітники головного слідчого управління під прикриттям ухвали Печерського районного суду міста Києва провели обшуки в будинку родини голови громадської організації «Всеукраїнська Аграрна Рада» – Андрія Дикуна.

До будинку родичів очільника організації, завітали 25 старших слідчих з семи областей України. При цьому, відповідно до судової ухвали, підставою для проведення обшуку слугувало спілкування Андрія Дикуна з сім’єю.

«Ознайомившись з ухвалою суду можу стверджувати, що вона є однозначно безпідставною. Суд взяв до уваги лише той факт, що Андрій Дикун іноді відвідує своїх родичів і зустрічається з ними. Це була єдина підстава для проведення обшуку, за результатами якого нічого вилучено не було. Це знову підтверджує, що даний обшук є просто фарсом», - зазначив адвокат Андрія Дикуна, член Ради адвокатів Києва Дмитро Лошаков.

Так, адвокат пов’язує проведення обшуків із активною громадською позицією спілки ВАР, яку очолює Дикун. Зокрема, боротьбою організації з рейдерством в Україні та активним захистом прав та інтересів чесних сільгоспвиробників.

«Я розглядаю проведений обшук як інструмент впливу на нас, як на громадську спілку. Але  ВАР і надалі продовжуватиме діяльність, спрямовану на захист вітчизняних сільгоспвиробників та забезпечення сталого розвитку аграрної галузі», - зазначив Андрій Дикун.

При цьому голова ВАР та його адвокат підкреслили, що ВАР реагуватиме на кожен факт таких дій.

«Ми направимо скарги до Генеральної прокуратури України. Ми будемо боротись проти незаконних дій держави, яка переслідує громадських активістів та перешкоджає їх діяльності», - підкреслив Дмитро Лошаков.

Всеукраїнська Аграрна Рада - це добровільна, неурядова організація, що об’єднує виробників з усієї України для спільного захисту інтересів аграрного сектору України. Наразі до її складу входить близько 450 сільгосптоваровиробників, загальний земельний банк яких становить понад 2,5 млн га; виробляють 52% промислового молока та забезпечують 37% промислового вирощування свинини. Метою діяльності спілки є консолідація галузі, відстоювання та лобіювання її інтересів на законодавчому рівні, підвищення ефективності виробництва та пошуків нових ринків збуту українського продовольства.

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: