Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Відкосив» від армії: у Вінниці 22-річний хлопець одружився на 80-річній бабусі

  • Розсилка
  «Відкосив» від армії: у Вінниці 22-річний хлопець одружився на 80-річній бабусі

  Побралися молодята якраз того дня, коли молодий приніс документи до військкомату

  Наречена – інвалід першої групи, наречений – призовник. Побралися молодята якраз того дня, коли молодий приніс документи до військкомату, щоб засвідчити, що він не може проходити строкову службу.

  Про це повідомляє Вiнниця.info.

  У місцевому РАЦСі церемонію одруження провели через дві години, після того, як молодята подали заяву на реєстрацію шлюбу, не чекаючи випробувального терміну в один місяць, оскільки «молода дружина» – інвалід І групи.

  «Статтею 32 Сімейного кодексу, передбачено, що у разі загрози життю, або… Ну… вагітність тут не передбачена, звичайно не може бути, керівник має право скорочувати терміни на підставі пред’явлених документів», – пояснила в. о. Вінницького міського ДРАЦС Богдана Ліпа-Паскопос.

  Як з’ясувалося, нещодавно хлопець отримав повістку у військкомат, проте, замість армії пішов під вінець.

  «Сам батько привів призовника до військкомату і сам батько за сина каже фразу: «Він в армію не піде, бо він одружений, у нього дружина інвалід першої групи». Це мене найбільше вразило», – розповів Олександр Данилюк – військовий комісар Вінницького ОМВК Міністерства оборони України.

  За словами батька нареченого, своїй невістці він дуже радий, проте коментувати подробиці відмовляється.

  Військові переконані, що таким чином вінничанин намагався «відкосити» від армії, тож мають намір оскаржувати цей шлюб у суді.

  «Шлюб є фіктивним, якщо він укладений чоловіком та жінкою, або одним з них без наміру створення сім’ї та набуття прав на обов’язки подружжя. Але він може бути визнаний недійним, тільки за рішенням суду», – констатує начальник відділу державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Олена Єфіменко.

  У будь-якому випадку, молодик може бути призваний до військової служби до 27-річного віку. Отже, він має пильно слідкувати за здоров’ям дружини, аби вона прожила ще щонайменше, п’ять років.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ