Відкриття театру на Подолі планується у травні 2017 року, - керівник

  На даний момент колективу навіть не передали приміщення театру
  Відкриття Київського академічного драматичного «Театру на Подолі», який знаходиться на Андріївському узвозі, планується у травні 2017 року. Про це в ефірі Громадського розказав художній керівник Київського академічного драматичного «Театру на Подолі» Віталій Малахов. При цьому він додав, що на даний момент колективу навіть
  • 30 Листопада, 2016, 21:28
  • Розсилка

  На даний момент колективу навіть не передали приміщення театру

  Відкриття Київського академічного драматичного «Театру на Подолі», який знаходиться на Андріївському узвозі, планується у травні 2017 року.

  Про це в ефірі Громадського розказав художній керівник Київського академічного драматичного «Театру на Подолі» Віталій Малахов.

  При цьому він додав, що на даний момент колективу навіть не передали приміщення театру.

  «Приміщення ще нам не передали, бо там ще багато чого не добудовано. Ми на початку квітня маємо тільки увійти туди, тобто, відкриття театру має бути десь у травні», – сказав він.

  Тим не менш, за його словами, до нього вже звертаються колективи з проханням дозволити поставити на цій сцені вистави.

  Як відомо, нова будівля Київського драматичного театру на Подолі викликала незадоволення киян, які одразу ж назвали її «крематорієм». Причина обурення мешканців міста – колір будівлі та її недоречність у затишному історичному куточку столиці.

  Меценатом відбудови Київського драматичного театру на Подолі виявилась корпорація Roshen. На реконструкцію драмтеатру виділили 165 мільйонів гривень. Головний архітектор Києва Олександр Свистунов поспішив запевнити, що нинішній вигляд будівлі не є остаточним і що його ще мають «відкорегувати».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ