Вихідні в Україну прийдуть з мокрим снігом та потеплінням

  У суботу в більшості областей йтиме мокрий сніг, у неділю – без опадів
  У суботу, 18 лютого, в Києві хмарно, невеликий мокрий сніг і дощ, на дорогах подекуди ожеледь, вітер південно-західний, 5–10 м/с. Температура повітря вночі -1...-3 градуси, удень +1...+3 градуси. Про це повідомив Гідрометеорологічний центр. [READ_MORE] На заході України хмарно із проясненнями, невеликий мокрий сніг і дощ, уночі й
  • 17 Лютого, 14:45
  • Розсилка

  У суботу в більшості областей йтиме мокрий сніг, у неділю – без опадів

  У суботу, 18 лютого, в Києві хмарно, невеликий мокрий сніг і дощ, на дорогах подекуди ожеледь, вітер південно-західний, 5–10 м/с. Температура повітря вночі -1...-3 градуси, удень +1...+3 градуси.

  Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.  На заході України хмарно із проясненнями, невеликий мокрий сніг і дощ, уночі й вранці подекуди туман, на дорогах ожеледь, вітер західний, 5–10 м/с. Температура повітря вночі +2...-7 градусів, удень 0...+5 градусів.

  У Карпатах невеликий мокрий сніг і дощ, температура повітря вночі -2...-7 градусів, удень +1...-4 градуси.

  На півночі України хмарно, невеликий мокрий сніг і дощ, уночі та вранці подекуди туман, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 5–10 м/с. Температура повітря вночі +1...-5 градусів, удень -1...+5 градусів.

  У центрі України хмарно із проясненнями, невеликий мокрий сніг і дощ, уночі й вранці подекуди туман, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 5–10 м/с. Температура повітря вночі 0...-6 градусів, удень 0...+5 градусів.

  На сході України хмарно, невеликий мокрий сніг, на дорогах подекуди ожеледиця, вітер південно-західний, 5–10 м/с. Температура повітря вночі -2...-8 градусів, удень -1...+5 градусів.

  На півдні України хмарно із проясненнями, без опадів, уночі й вранці подекуди туман, вітер південно-західний, 5–10 м/с. Температура повітря вночі +2...-3 градуси, удень +3...+8 градусів.

  У Криму хмарно із проясненнями, без опадів, вітер південно-західний, 5–10 м/с. Температура повітря вночі 0...-5 градусів, удень +4...+9 градусів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ