Військовий експерт розповів про можливі варіанти вторгнення Росії в Україну

  Тимчук: Масштабна агресія Путіна – це малоймовірний сценарій, однак такий варіант відкидати не можна
  Росія насправді впродовж кількох годин може підняти свої окупаційні війська по тривозі і ввести на територію України. Про це в інтерв’ю «Главкому» розповів військовий експерт, лідер групи «Інформаційний спротив», народний депутат Дмитро Тимчук. «Це може статися у нинішньому форматі невизнаної агресії з боку
  • 21 Квiтня, 14:20
  • Розсилка
  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Тимчук: Масштабна агресія Путіна – це малоймовірний сценарій, однак такий варіант відкидати не можна

  Росія насправді впродовж кількох годин може підняти свої окупаційні війська по тривозі і ввести на територію України. Про це в інтерв’ю «Главкому» розповів військовий експерт, лідер групи «Інформаційний спротив», народний депутат Дмитро Тимчук.

  «Це може статися у нинішньому форматі невизнаної агресії з боку Росії, як ми це бачили в часи Іловайська та Дебальцевого, коли на територію Донбасу увійшли батальйонні і ротні тактичні групи російських військ. Вони різко посилюють 1-й АК (армійський корпус) «ДНР» і 2-й АК «ДНР» та виконують певні завдання», – зазначив він.

  За словами експерта, є й інший варіант розвитку подій. «Може відбутися і повномасштабне вторгнення Росії в Україну на інших ділянках кордонів поза зоною проведення АТО», – сказав він.

  «Те саме може стосуватися й використання Криму як плацдарму для наступу на Україну. Однак до цього варіанту ми, тобто «Інформаційний спротив», ставимося скептично. Але моніторинг, який ми проводимо у південних областях України, перш за все у Херсонській області, показує, що нам необхідно терміново укріплювати обороноздатність, насамперед на півдні», – додав Тимчук.

  Нардеп стверджує, що в Генштабі чудово усвідомлюють усі загрози. «Зрозуміло, що масштабна агресія Путіна – це малоймовірний сценарій, бо ж якби він хотів повноцінно воювати з Україною, то він би вже це робив. Однак такий варіант відкидати не можна, потрібно бути до нього готовим», – сказав експерт.

  Раніше Тимчук також висловив думку, що Росія зі своїм зомбованим населенням піде на скорочення соціальної сфери заради того, щоб задавити ненависну «київську хунту».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ