рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Ярославський привіз у Харків лабораторні ПЛР-тести на коронавірус

  • Розсилка
  Ярославський привіз у Харків лабораторні ПЛР-тести на коронавірус

  ПЛР-тести абезпечують найбільш високу точність діагностики і застосовуються в лабораторних умовах

  Сьогодні до Харкова прибули тести на коронавірус, про постачання яких Олександр Ярославський, власник і президент DCH, домовився з китайським мільярдером Джеком Ма.

  Також стало відомо, які саме тести прибули в місто. Йдеться про ПЛР-тести, які забезпечують найбільш високу можливу точність діагностики і застосовуються в лабораторних умовах.  На думку вчених-вірусологів, ПЛР-аналіз є золотим стандартом для діагностики коронавірусної інфекції. За допомогою спеціального імунофлюоресцентного аналізатора взяті у пацієнтів зразки досліджуються на предмет наявності в них специфічного для коронавірусу N-антигена. По суті, тест-система – це пластикова касета, яка запечатується в індивідуальний пакет, у комірках якої проводиться аналіз.

  Олександр Ярославський так прокоментував цю подію: «Я виконав свою обіцянку Президента України та передав від сім'ї Ярославських $2 млн на закупівлю товарів медичного призначення. У Харків доставили безцінні в сьогоднішніх умовах найточніші тести на коронавірус. Ми змогли мобілізувати харківський бізнес і зібрати серйозні гроші на підтримку медицини. Тобто прийняті найважливіші заходи екстреного реагування для захисту нашого регіону. Далі – особливо в умовах оголошеної надзвичайної ситуації – справа, насамперед, за місцевою владою».

  Бізнесмен також додав, що продовжує тримати ситуацію на контролі і при необхідності готовий підключатися по мірі надходження запитів органів державної влади.

  Як повідомлялось, уночі 23 березня борт привіз в Україну два види тестів: для полімеразної ланцюгової реакції та 250 тисяч тестів для експрес-діагностики. Крім того, доставлено медичні маски різного ступеня захисту, дезінфектори, апарати штучної вентиляції легень та інші засоби, необхідні для боротьби з поширенням COVID-19.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ