рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Загроза коронавірусу не хвилює 8% українців (дослідження)

  графіка
  • Розсилка
  40,1% українців розуміють, що коронавірус може мати катастрофічні наслідки для людства - Загроза коронавірусу не хвилює 8% українців (дослідження)
  40,1% українців розуміють, що коронавірус може мати катастрофічні наслідки для людства
  Фото: Depo.ua

  Майже чверть громадян вважають, що проблема коронавірусу перебільшена

  Згідно із свіжими соцдослідженнями, наразі в Україні проживає близько 8% громадян, яких обходить проблема коронавірусу. Так, 7,4% опитаних відповіли, що їх не хвилює тема пандемії. 0,5-0,7% відмовилися відповідати на питання про занепокоєність проблемою коронавірусу, або відповіли що «не знають про що мова».

  Такі дані останнього дослідження, проведеного Центром соціальних та політичних досліджень SOCIS.

  Втім, 52,0% українців зізналися, що їх «дуже хвилює» проблема коронавірусу. 28,9% відповіли, що «скоріше хвилює». І ще 9,8% зазначили, що «скоріше не хвилює».


  screenshot_11

  Крім того понад 23% респондентів на питання про розуміння серйозності проблеми коронавірусу зізналися, що на їхню думку вона «занадто перебільшена, є багато інших, більш небезпечних захворювань».


  screenshot_12

  Втім, 40,1% українців розуміють, що коронавірус може мати катастрофічні наслідки для людства.

  33,6% згодні з тим, що коронавірус є небезпечним захворюванням, але найближчим часом лікарі впораються з даною проблемою.

  Дослідження проводилося 13-23 березня 2020 року на всій території України, окрім тимчасово окупованого Криму та ОРДЛО. Загалом було опитано 2000 респондентів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ