Затриманий на хабарі співробітник НАБУ звільнився з бюро декілька місяців тому

  Олександр Самковий звільнився у лютому цього року, запевняють в НАБУ
  У Національному антикорупційному бюро України заявили, що затриманий прокуратурою Сумської області Олександр Самковий звільнився з бюро в кінці лютого 2017 року. «Жодного з діючих співробітників НАБУ поки не затримували за фактом вимагання неправомірної вигоди або вчинення будь-якого іншого злочину. Оприлюднена раніше інформація не
  • 20 Травня, 02:18
  • Розсилка
  Шеврон НАБУ
  Шеврон НАБУ

  Олександр Самковий звільнився у лютому цього року, запевняють в НАБУ

  У Національному антикорупційному бюро України заявили, що затриманий прокуратурою Сумської області Олександр Самковий звільнився з бюро в кінці лютого 2017 року.

  «Жодного з діючих співробітників НАБУ поки не затримували за фактом вимагання неправомірної вигоди або вчинення будь-якого іншого злочину. Оприлюднена раніше інформація не відповідає дійсності», - повідомили Zn.ua у прес-службі НАБУ. 

  У бюро наголосили, що датована 6 квітня 2017 року електронна декларація Самкового, де місцем роботи зазначено НАБУ, була подана за 2016 рік.

  Нагадаємо, прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган повідомила, що сьогодні співробітники прокуратури Сумської області спільно з СБУ затримали при отриманні хабара на суму 150 тис. доларів співробітника НАБУ та його спільника.

  У НАБУ заявили, що жодного із діючих співробітників Національного антикорупційного бюро наразі не затримано.

  Згодом Сарган оприлюднила скріншот з сайту НАЗК, де Самковий вказав місцем робити Національне антикорупційне бюро України.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ