Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Завершився осінній призов на строкову службу

  • Розсилка
  Завершився осінній призов на строкову службу

  Строковики проходитимуть службу у всіх регіонах України, за виключенням зони проведення антитерористичної операції

  В Україні завершилась призовна кампанія «Осінь-2017», особливістю якої є додатковий призов громадян на строкову військову службу до лав ЗСУ.  Про це йдеться в повідомленні прес-служби Сухопутних військ Збройних сил України

  «Військовими комісаріатами України було призвано та направлено до військ (сил) - 12 460 осіб, у тому числі до Збройних Сил України - 8 360, Національної гвардії України - 3 500, Державної спеціальної служби транспорту - 600, тобто військові комісаріати виконали державне завдання на 100%», - сказано в ньому.

  Строковики проходитимуть службу у всіх регіонах України, за виключенням зони проведення антитерористичної операції.

  Зазначається, що на строкову військову службу були призвані громадяни України чоловічої статі 1997-1990 років народження, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

  «Проте проблеми з тими, хто уникає строкової служби у війську не бракує. Близько 70 відсотків не явки призовників до військових комісаріатів. З тих майже третина перебувають у розшуку. Тож згідно з законодавством представники військових комісаріатів мають право вручати повістки будь-де», - йдеться в повідомленні.

  За ухиляння від обов’язкової служби у війську світить реальний термін ув’язнення – до трьох років.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ