Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Заява Саакашвілі про повернення в Грузію вас розчарувала чи порадувала? Опитування

  • Розсилка
  Іванашвілі уточнив, що для Саакашвілі вже готується «хороша, зручна камера». - Заява Саакашвілі про повернення в Грузію вас розчарувала чи порадувала? Опитування
  Іванашвілі уточнив, що для Саакашвілі вже готується «хороша, зручна камера».

  Міхо відмовився від масштабних реформ в Україні та зібрався на Батьківщину?

  Екс-президент Грузії, глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі заявив, що планує повернутися в Грузію. Причому повертатися на Батьківщину планує не сам, а разом із главою Національної поліції України Хатією Деканоїдзе. Саакашвілі уточнив, що бачить її на посаді майбутнього глави МВС Грузії.

  Грузинські чиновники, коментуючи такі плани колишнього президента країни, пообіцяли йому арешт та ув’язнення. Зокрема, чинний глава МВС Грузії Георгій Мгебрішвілі прокоментував плани екс-президента Грузії, глави Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі щодо повернення на батьківщину: «Тільки приїде – одразу ж візьмемо». «Будь то Міхеїл Саакашвілі чи будь-який інший громадянин, поліція діятиме так, як визначено законом», – сказав Мгебрішвілі.

  У свою чергу колишній прем'єр Грузії Бідзіна Іванашвілі уточнив, що для Саакашвілі вже готується «хороша, зручна камера».

  Міхеїл Саакашвілі позиціонує себе як реформатор. Водночас ще одразу після призначення Саакашвілі губернатором Одеської області, українські політологи прогнозували, що той не планує робити політичну кар’єру в Україні. Натомість йому необхідно досягти певного успіху, аби повернутися до Грузії, і вразити своїми досягненнями виборців.

  Висловити своє ставлення до заяви Саакашвілі щодо планів про повернення до Грузії можна тут:

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ