Збірна Франції розгромила Ісландію і вийшла в півфінал Євро-2016

Гра завершилася перемогою французької команди з рахунком 5: 2.

Збірна Франції розгромила команду Ісландії в матчі 1/4 фіналу чемпіонату Європи-2016 з футболу і вийшла в півфінал турніру. Гра завершилася перемогою французької команди з рахунком 5: 2.

Рахунок у грі на 12-й хвилині відкрив нападаючий Олів'є Жиру. Другий гол у ворота ісландців на 20-й хвилині зустрічі після подачі з кутового забив півзахисник Поль Погба. На 43-й хвилині гри рахунок довів до великого півзахисник Дімітрі Пайєт. Через дві хвилини ще один гол у ворота суперника забив нападник Антуан Грізманн. На перерву команди пішли за рахунок 4: 0.

Ісландія скоротила відставання в рахунку на 56-й хвилині: гол забив нападник Колбейнн Сігторссон, зробивши рахунок 4: 1. Однак на 59-й хвилині дубль оформив Жиру і рахунок став 5: 1 на користь французької команди. Свій другий гол ісландці забили на 84-й хвилині зусиллями півзахисника Біркір Б'ярнасон.

Євро-2016. півфінал
Франція - Ісландія - 5: 2

Голи: Жиру, 12 (1: 0); Погба, 19 (2: 0); Пайєт, 42 (3: 0); Грізманн, 45 (4: 0); Сігторссон, 56 (4: 1); Жиру, 59 (5: 1); Б'ярнасон, 84 (5: 2).
Попередження: Юмтіті, 75 - Б'ярнасон, 58.