Збірна Португалії вийшла в 1/8 фіналу Євро-2016

Збірні Португалії та Угорщини зіграли між собою матч третього туру чемпіонату Європи.

У результативній грі третього туру групи F Португалія та Угорщина на «Стад-де-Ліон» розписали нічию з результатом 3:3.

Збірна Португалії більше володіла м'ячем у першій половині, але угорці більшість часу вдало діяли в захисті. На 19-й хвилині Золтан Гера вивів збірну Угорщини вперед. Незабаром Алеш Елек міг подвоїти перевагу, але виручив Руй Патрісіу. У кінцівці тайму португальці додали, і їх зусилля принесли результат. Нані, отримавши розрізану передачу від Кріштіану Роналду, з ходу послав м'яч у ближній кут.

У другому таймі команди не збавили оборотів і двоє футболістів відзначилися дублями. За Угорщину двічі забив півзахисник турецького «Бурсаспору» Балаш Джуджак, а за португальців перші м’ячі на турнірі записав до свого доробку К.Роналду.

Зазначимо, що угорці тричі виходили вперед, але не зуміли втримати перевагу.

Таким чином нічия вивела обидві команди в плей-офф, а саме 1/8 фіналу.

Угорщина - Португалія 3-3
Гол: Гера, 19, Джуджак, 47, 55 - Нані, 42, Роналду, 50, 62
Угорщина: Кіра – Ланг, Гузмич, Юхаш, Коргут – Гера (Беше, 46), Пінтер – Джуджак, Елек, Ловренчич (Штибер, 82) – Шалаї (Немец, 72)
Португалія: Патрісіу – Вієйрінья, Пепе, Карвальйо, Елізеу – Гомеш (Куарежма, 61), Карвальйо, Моутіньйо (Санчес, 46), Маріо – Роналду, Нані (Данило, 81)