Збройні сили отримали близько трьох тисяч протитанкових ракет

Збройні сили отримали близько трьох тисяч протитанкових ракет
ПТРК Стугна  на Донбасі 

Українською Стугною активно цікавляться армії різних країн світу, Європи, в тому числі Саудівської Аравії

Збройні сили України отримали 200 протитанкових ракетних комплексів Стугна і близько 3000 тисяч ракет до них. Про це розповів в інтерв'ю Цензор.НЕТ Олег Коростельов, генеральний директор конструкторського бюро Луч.

«Ми поставили у війська близько 200 пускових установок ПТРК Стугна і близько 3 тисяч ракет до них», - сказав він.

Коростельов також зазначив, що відгуки про українські ПТРК непогані, в тому числі від керівництва Генштабу і Сухопутних військ. Однак офіційної оцінки вітчизняному озброєнню немає, і доводиться орієнтуватися на відгуки військових.

«Можу зазначити, що відгуки військових, яким доводилося використовувати цю техніку, - позитивні. Мені зателефонувала людина і розповіла про один випадок на передовій. Стояв у полі стовп, а на ньому - камера, яка знімала все, що відбувалося на наших позиціях. Так ось, за допомогою ПТРК Корсар на відстані двох кілометрів цей стовп вдалося збити. Це високоточна зброя, яка спроектована таким чином, щоб протитанкова ракета залітала в кватирку. Я переконаний, що наш ПТРК Корсар, завдяки своїм бойовим якостям, незабаром зацікавить іноземних замовників і стане таким же відомим у всьому світі, як протитанковий комплекс Стугна», - зазначив гендиректор.

За його словами, українською Стугною активно цікавляться армії різних країн світу, Європи, в тому числі Саудівської Аравії.

Стугна-П - протитанковий ракетний комплекс розробки Київського конструкторського бюро Луч, одного з провідних підприємств-розробників авіаційного та протитанкового озброєння в Україні.
Корсар - протитанковий ракетний комплекс (ПТРК) розробки конструкторського бюро Луч, що входить до складу держконцерну Укроборонпром. Він призначений для ураження нерухомих і рухомих сучасних броньованих цілей та інших об'єктів, які мають комбіновану, рознесену або монолітну броню, в тому числі з динамічним захистом, а також малорозмірних цілей.

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: