рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Зеленський розповів про своє єврейське коріння і сім'ю

  • Розсилка
  Зеленський розповів про своє єврейське коріння і сім'ю

  Зеленський зазначив, що його сім'я була неортодоксальна

  Президент Володимир Зеленський напередодні свого візиту в Ізраїль розповів про своє єврейське коріння і сім'ю.

  Про це він розповів в інтерв'ю виданню The Times of Israel, яке було опубліковано 18 січня.

  «У мене єврейська кров. І я президент. І нікого це не хвилює, чи не так? Нікому немає діла. Ніхто не питає мене про це ... Звичайно, у нас є відсоток радикальних людей, але він дуже маленький. І саме тому я не боюся опору планам із будівництва меморіалу в Бабиному Яру», - сказав президент.

  Зеленський розповів, що з боку батька, його дід і три брати були на фронті в Червоній Армії на Другій світовій війні, і тільки дід повернувся. Його бабуся жила в Кривому Розі, який був окупований фашистами.

  «Вони вбили всіх, хто лишився з євреїв. Вона поїхала в евакуацію в Алмати, Казахстан. Багато людей втікали туди. Вона вчилася там. Вона вчитель. Після Другої світової війни вона повернулася. Ось де я народився», — розповів Зеленський.

  Він сказав, що його сім'я була неортодоксальна.

  «Звичайна радянська єврейська сім'я. Більшість єврейських сімей у Радянському Союзі не були релігійними. Ви знаєте, що релігії в Радянській державі як такої не було», — зазначив президент.

  Президент зазначив, що в Україні, як і скрізь у світі, зараз і в минулому, є певний відсоток людей, які «не бачать нікого, крім своєї нації».

  «Те ж саме сталося під час Другої світової війни і під час окупації України Німеччиною. Також складне ставлення демонструвалося до єврейського народу в радянський час. Ми все це знаємо», - заявив президент України.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ