Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Зеленський зробив бізнес-пропозицію засновнику Alibaba

  • Розсилка
  Володимир Зеленський провів зустріч із засновником компанії Alibaba Group Джеком Ма - Зеленський зробив бізнес-пропозицію засновнику Alibaba
  Володимир Зеленський провів зустріч із засновником компанії Alibaba Group Джеком Ма
  Фото: president.gov.ua

  Зеленський запропонував Джеку Ма розглянути можливість відкриття R&D-центру в Україні

  Президент України Володимир Зеленський в п'ятницю, 8 листопада, провів зустріч із засновником компанії Alibaba Group Джеком Ма, під час якої запропонував відкрити в Україні R&D-центр (дослідний центр) компанії.

  Про це повідомила пресслужба президента.

  «У нас дуже амбітні цілі. Ми хочемо повністю перезавантажити Україну, щоб у країні з’являлися такі люди, як ви», – зазначив Глава держави під час зустрічі.

  Зеленський додав, що до влади в Україні прийшли молоді люди, які прагнуть змін і хочуть зробити країну привабливою для інвестування.

  Зокрема, він розповів про проект «Держава у смартфоні» та наголосив, що трансформація України в успішну країну неможлива без цифрових технологій.

  Глава держави також висловив зацікавленість у спільних освітніх проектах, зокрема у сфері інформаційних технологій, адже Україна прагне створювати конкурентний ІТ-продукт.

  Також, на думку Зеленського, Українська держава може запропонувати багато цікавих бізнес-можливостей для інвесторів, зокрема для компанії Alibaba.

  Так, упродовж останніх років в Україні було відкрито понад 100 R&D-центрів відомих глобальних компаній, таких як Samsung, Boeing, Ericsson, Huawei, Oracle, Siemens.

  Зеленський запропонував Джеку Ма розглянути можливість відкриття такого центру в Україні для посилення роботи Alibaba у європейському регіоні.

  Крім того, президент відзначив, що Україна має одних із найкращих у світі фахівців з data analytics і може запропонувати справді сильну експертизу для створення центру аналізу даних і штучного інтелекту (data analytics and artificial intelligence).

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ