Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  ЗМІ: Банки відмовляються обслуговувати власників ID-паспортів

  • Розсилка
  ІD-картки в Україні - ЗМІ: Банки відмовляються обслуговувати власників ID-паспортів
  ІD-картки в Україні

  Надання паспорта у формі книжечки до проблем у банках не призводить, повідомляють ЗМІ

  Українські банки відмовляються обслуговувати клієнтів на підставі ID-картки – пластикового посвідчення особи нового зразка, яке замінює собою паспорт.

  Про це повідомляє фінансовий портал «Мінфін».

  «У міграційну службу надходить велика кількість звернень з приводу відмови з боку співробітників банків обслуговувати клієнтів з ID-картками. Йдеться у тому числі про видачу споживчих кредитів, зокрема в торгових мережах побутової техніки. У той же час надання паспорта у формі книжечки до подібних проблем не призводить», – йдеться в листі Держміграційної служби заступнику голови НБУ Якову Смолію.

  Держміграційної служба, яка відповідає за випуск ID-карток, на підставі скарг громадян склала список найбільш консервативних банків. І попросила НБУ якось вплинути на них.

  За даними міграційної служби, найчастіше скарги з приводу ID-карток надходять на ОТП Банк, Ідея Банк, банк ПУМБ і Альфа-банк.

  У відповідь на це Нацбанк від імені Смолія розіслав по фінустановах і профільних об'єднаннях окремий лист. У ньому регулятор з позначкою «про організацію касової роботи» ще раз пояснив фінустановам, що з 10 лютого цього року ID-карту необхідно вважати повноцінним аналогом класичного паспорта громадянина України.

  Лист отримали всі українські банки, а також банківські асоціації НАБУ, АУБ та Український кредитно-банківський союз, пише «Мінфін».

  Джерело: Еспресо ТВ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ