Зона АТО: загинув один і зазнали поранень троє українських бійців
Минулої доби російсько-окупаційні війська продовжили обстріли позицій українських військових на всіх напрямках
За минулу добу в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі в результаті бойових дій загинув один український військовослужбовець, ще троє отримали поранення. Про це на брифінгу повідомив спікер Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко.
«За минулу добу внаслідок активних бойових дій один український військовослужбовець загинув, троє отримали поранення», - сказав він.
Як повідомлялося, минулої доби російсько-окупаційні війська продовжили обстріли позицій українських військових на всіх напрямках. Загалом відбулося 25 обстрілів, а з опівночі — вже 4.
Ворожа диверсійно-розвідувальна група здійснила спробу прориву позицій українських військовослужбовців поблизу міста Щастя. У результаті бойового зіткнення один наш воїн зазнав поранення.
Коментарі — 0