Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Одесі пройшла конференція з інфекційних захворювань

  • Розсилка
  В Одесі пройшла конференція з інфекційних захворювань

  Одеські медики обговорили питання профілактики та лікування інфекційних хвороб мандрівників

  Минулого тижня в Одесі відбулася науково-практична конференція «Інфекційні хвороби мандрівників: сучасні виклики та стан проблеми в Україні».

  Конференція організована за участю кафедри інфекційних хвороб Одеського національного медичного університету та громадської організації «Клінічна інфектологія і медицина подорожей».

  Представники міських лікувально-профілактичних установ Одеси взяли участь у роботі конференції. Учасники конференції обговорили актуальні для України питання медицини подорожей. Були представлені доповіді про профілактику, діагностику та лікування малярії, амебіазу, гепатитів, паразитарних інфекцій та інших захворювань, з якими можуть зіткнутися мандрівники.

  Особливу увагу було приділено темі поширення і перебігу грипу, а також його важких форм. Обговорювалися важливі для нашого регіону питання сучасних інфекційних ризиків моряків при міжнародному судноплавстві, а також організації заходів щодо попередження поширення на території Одеської області висококонтагіозних особливо небезпечних інфекцій міжнародного значення.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ