Львів знову потопає у смітті. Моторошна фотогалерея

  У Львові вчергове виникла критична ситуація з вивезенням сміття. Гори побутових відходів виросли на 25% сміттєвих майданчиків міста
  Якщо поблизу магістральних вулиць сміття ще вивозять, то в дворах ситуація значно гірша. Хоча комунальні служби старанно прибирають місто не даючи нечистотам розноситися за вітром. «Дорогі туристи, приїжджайте, вас чекає незабутній вікенд у Львові! Мій друг, який живе в районі Левандівки пише, що скоро сміття перекриє там одну вулицю.
  • 18 Березня, 11:11
  • Розсилка

  У Львові вчергове виникла критична ситуація з вивезенням сміття. Гори побутових відходів виросли на 25% сміттєвих майданчиків міста

  Якщо поблизу магістральних вулиць сміття ще вивозять, то в дворах ситуація значно гірша. Хоча комунальні служби старанно прибирають місто не даючи нечистотам розноситися за вітром.

  «Дорогі туристи, приїжджайте, вас чекає незабутній вікенд у Львові! Мій друг, який живе в районі Левандівки пише, що скоро сміття перекриє там одну вулицю. Сміттєвий монстр все ближче підбирається до Ратуші», - коментує ситуацію львів'янка Ірина.  Міський голова Львова Андрій Садовий збирається оголосити надзвичайну ситуацію у місті, а сміттєвий колапс пояснює тим, що держава закрила останній полігон, куди вивозили ТПВ зі Львова.

  «Лютневий візит Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана зняв блокаду Львова лише на невеликий термін. Зараз все відновилось з ще більшим напором і цинізмом. Місто пробують задушити в смітті. Готуємось до функціонування в умовах надзвичайної екологічної ситуації», - написав на своїй сторінці у Facebook Андрій Садовий.

  Джерело: Gazeta.ua

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ