«Бенфіка» – «Динамо» – 2:0. Онлайн матчу Ліги чемпіонів

«Динамо» спробує грюкнути дверима в Лізі чемпіонів

фото з відкритих джерел

Чемпіон України завершує виступи в єврокубках

Хоч як прикро, але сьогодні, 8 березня, київське «Динамо» проводить останній матч в груповому турнірі Ліги чемпіонів. Команда Мірчи Луческу зустрічається з «Бенфікою», в грі з якою в першому колі здобула єдине очко в поточному розіграші.

У «Динамо» були шанси на сприятливий підсумок зустрічей з «Баварією» і «Барселоною», проте реалії такі, що на нинішньому етапі розвитку кияни є найгіршою командою в своїй групі.

Це – за результатами. По грі «Динамо» мало шанси на успіх в матчах і з «Барселоною», і з «Баварією». Не говорячи вже про зустріч з «Бенфікою» в Києві, де суперники розійшлися миром.

Сьогодні «Динамо» битиметься за престиж, а «Бенфіка» - за плей-оф Ліги чемпіонів.

90+5. Фінальний свисток. Динамо поступилося. Бенфіка обійшла Барселону і вийшла до плей-оф. В паралельному матчі Баварія розтрощила Барселону - 3:0.

90 хв. Небезпечно прострілив Де Пена.

86 хв. Рамірес змарнував атаку.

81 хв. Пішли заміни. Кияни володіють територіальною перевагою, але забити не можуть.

77 хв. На простріл Миколенка відгукнувся Буяльський, але виріших хитро зіграти далі на Циганкова і втратив момент.

71 хв. Слушну нагоду для взяття воріт змарнував Сидорчук.

63 хв. Простріл Тимчика ледве не завершився взяттям воріт. М'яч опустився згори на сітку воріт.

58 хв. Миколенко на дальній штанзі втрачає нагоду скоротити рахунок.

50 хв. Буяльський пробив у руки ворпотарю.

46 хв. Розпочався другий тайм.

45 хв. Перерва.

42 хв. Класна атака Динамо. Розтягнули захист Бенфіки по всьому фронту, але останній пас Тимчика підкачав.

35 хв. У нас рівна гра. В паралельному матчі Баварія забила Берселоні, і Бенфіка на поточний момент виходить до плей-оф Ліги чемпіонів.

30 хв. Кияни поступово оговталися від двох голів. Вирівняли гру.

22 хв. ГОЛ!! Жілберто робить рахунок 2:0. Запахло розгромом.

16 хв. ГОЛ!! Яремчук забиває. Бенфіка попереду. Хороша атака з акцентом на лівий фланг і прострілом на п'ятачок.

11 хв. Небезпечно! Бущан рятує Динамо.

8 хв. МОМЕНТ! Циганков не влучив у порожні ворота. Це щось наврочили Віктору. Таких моментів може більше й не бути у грі.

4 хв. Циганков небезпечно прострілив - немає кому зіграти на випередження.

1 хв. Яремчук ледве не відкрив рахунок. Бущан врятував Динамо.

1 хв. Матч розпочався.

20 хвилин до початку матчу. Останні приготування.

88_12

30 хвилин до початку матчу. Команди на розминці. Тренер киян думу дамає.

000_01

40 хвилин до початку матчу. Відомі стартові склади.

«Бенфіка»: Влаходімос, Жілберто, Грімальдо, Вертонген, Яремчук, Жоау Маріу, Піцці, Рафа Сілва, Вайгль, Отаменді, Андре Алмейда.

«Динамо»: Бущан, Тимчик, Забарний, Сирота, Миколенко, Сидорчук, Шапаренко, Циганков, Буяльський, Вербич, Гармаш.