Харлан завоювала срібло на етапі Кубка світу з фехтування в Тунісі

Ольга Харлан (зліва) - Харлан завоювала срібло на етапі Кубка світу з фехтування в Тунісі
    Ольга Харлан (зліва)

Українська шаблістка піднялася на подіум останнього етапу Кубка світу перед чемпіонатом Європи

Українська шаблістка, олімпійська чемпіонка Ольга Харлан завоювала срібло на етапі Кубка світу з фехтування на шаблях, який проходив в Тунісі.

За вихід до півфіналу Харлан обіграла росіянок Яну Єгорян (15:13) і Юлію Гаврілову (15:6), Алехандро Бенітес-Ромеро (15:8) і Аріану Еріго (15:14).

За вихід у фінал українка здобула перемогу над Б'янко Пасу (15:14), а от у фіналі Ольга поступилася одним уколом француженці Манон Броне (14:15).

Нагадаємо, в кінці квітня Ольга Харлан виграла чемпіонат України, а перед цим роздяглася для чоловічого журналу.

У травні Ольга Харлан стала переможницею міжнародного турніру-сателіта в турецькій Анталії.

Джерело: isport.ua