Ліга чемпіонів. «Баварія» – «Динамо» – 5:0: онлайн матчу

Фото з відкритих джерел

Чемпіон України спробує дати бій найсильнішій команді Німеччини

Київське «Динамо» проводить один з найскладніших матчів групового турніру Ліги чемпіонів. У Мюнхені його суперником буде місцева «Баварія», яка дев’ять останніх сезонів і близько нікого не підпускала до Срібної салатниці, яка вручається чемпіону Німеччини. Це команда для виробництва перемог на чолі з найуспішнішим бомбардиром останніх років Робертом Левандовським.

Про силу «Динамо» перед грою говорив Мірча Луческу. Тренер киян вважає, що цього року мюнхенський клуб виграє Лігу чемпіонів. Втім, безперечно, кияни дадуть бій. Хоч наші гравці і поступаються в майстерності, але тактично гнучкі та дуже не люблять поступатися.

«Главком» проводить онлайн-трансляцію матчу другого туру «Баварія» – «Динамо».

90+2. Баварія втратила ще одну нагоду забити і звучить фінальний свисток – 5:0.

У паралельному матчі Бенфіка розгромила Барселону – 3:0.

87 хв. Гол! Чупо-мотінг забиває п'ятий гол. Різниця в грі суперників просто вражаюча.

82 хв. Баварія що хоче, те й робить на полі. Кияни – звичайні статисти.

75 хв. Гол! Сане забиває. 4:0 – це вже занадто.

73 хв. Пішли заміни, але на загальну картину вони навряд чи вплинуть. Баварія впевнено контролює гру.

68 хв. Гол! Гнабрі ударом у ближній кут доводить рахунок до розгромного.

.jpg_40

65 хв. Розриває Баварія захист Динамо. Могли господарі ще кілька голів забити, але м'яч не йде у ворота.

64 хв. Мюллер пробачає Динамо.

63 хв. Сане б'є з-за меж штрафного. Повз ворота.

58 хв. Динамо на полі не видно. Баварія повністю контролює гру.

51 хв. НЕБЕЗПЕЧНО! Горецка ледве не забив третій гол.

48 хв. Гармаш шкутильгає. Наче пошкодження неважке.

У перерві відбулася заміна в Динамо. Замість Шапаренка вийшов Шепелев.

46 хв. Розпочався другий тайм.

45 хв. ПЕРЕРВА. Дурний гол пропустило Динамо на початку зустрічі з пенальті. Якби не він, то могли кияни награти внічию в першому таймі. Блискучий момент не використав Де Пена. Перед перервою стало помітно, що азарт у Баварії дещо вщух.

43 хв. Шапаренко перевірив реакцію Ноєра. Німець гав не ловить.

41 хв. МОМЕНТ! Де Пена розстрілював ворота Ноєра, але воротар зумів перевести м'яч на кутовий.

39 хв. Кімміх зі штрафного пробив у ближній кут. Бущан на місці.

38 хв. Тимчик зупинив Сане ціною попередження.

35 хв. НЕБЕЗПЕЧНО! Сане пробиває. Стійка рятує Динамо.

34 хв. Зюлє б'є неточно.

32 хв. Гнабрі пробиває головою – в руки Бущану.

29 хв. Гармаш заробляє кутовий.

27 хв. Гол! Мюллер вивів Левандовського віч-на-віч з Бущаном і той пробив у ближній кут. Миколенко не витримав ліній під час виконання штучного положення "поза грою".

9_12

26 хв. Обидві команди грають швидко й гостро. Киянам не вистачає ресурсів в атаці.

21 хв. Оговталося Динамо після несподіваного голу. Постійно вибігає в атаку.

15 хв. Сидорчук не вперше пасує в матчах з грізними суперниками. Йому не вистачає швидкості, тому й грає на грані фолу.

12 хв. Гол! Левандовський реалізує 11-метровий. 1:0.

11 хв. Пенальті. Сидорчук грає рукою. Якого біса?!

10 хв. НЕБЕЗПЕЧНО! Левандовський головою бив під поперечину – Бущан рятує Динамо.

9 хв. Момент у киян. Провели чудову контратаку. Віктор бив у ближній кут без підготовки – поруч зі стійкою.

6 хв. Динамо впевнено обороняється. Грає в один-два дотики. Поки рівна гра.

3 хв. Бущан у грі. Перервав нескладний фланговий простріл.

1 хв. МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

Команди вийшли на поле. Звучить гімн Ліги чемпіонів.

Все готово до матчу. Зараз суперники з'являться на полі.

9_11

В Мюнхені сьогодні похмуро, але на полі буде спекотно.

9_10

Стали відомі стартові склади команд

«Баварія»: Ноєр, Кімміх, Упамекано, Зюле, Ернандес, Горетцка, Девіс, Сане, Гнабрі, Мюллер, Левандовський.

В запасі: Фрюхтль, Річардс, Павар, Станішич, Кьюзанс, Сарр, Рока, Забітцер, Ніанзоу, Мусіала.

«Динамо»: Бущан, Тимчик, Забарний, Шабанов, Миколенко, Андрієвський, Сидорчук, Шапаренко, Де Пена, Циганков, Гармаш.

В запасі: Бойко, Нещерет, Караваєв, Сирота, Кендзьора, Шепелев, Лєднєв, Вербич, Вітіньйо, Антюх, Шкурін, Супряга.

Сьогодні зустрілися молодіжні команди клубів в Юнацькій лізі УЄФА. Дивно, але 19-річні німці майже нічого не змогли вдіяти з однолітками з Києва. Українська команда впевнено перемогла – 4:0, а два голи забив сенегальський форвард Діалло. Йому лише 18-ть, але демонструє дуже зрілу гру. Тож невдовзі, не виключено, побачимо його в основному складі.

22_41

Учора, нагадаємо, «Шахтар» та «Інтер» зіграли внічию – 0:0, а «Шериф» українського тренера Юрія Вернидуба на виїзді здолав «Реал» і очолив групу D.

Всі результати другого туру та турнірні таблиці Ліги чемпіонів

У матчі не візьме участь Віталій Буяльський. На тренуванні він зазнав травми і, не виключено, пропустить не тільки цю гру, а й матчі збірної проти Фінляндії та Боснії і Герцеговини. У них не зіграють також Олександр Зінченко і Руслан Малиновський.