Матч між командами Шахова та Чигринського у чемпіонаті Греції не був дограний

Футболісти ПАОКа відмовилися залишати поле

Матч 25-го туру чемпіонату Греції, у якому ПАОК приймав АЕК, так і не дограли до фінального свистка.

На останніх хвилинах зустрічі господарі поля забили гол, який рефері Георгіос Комініс спочатку зарахував, а потім скасував, зафіксувавши офсайд в одного з футболістів «чорно-білої» команди.

Гравці ПАОКа не погодилися з таким рішенням і відмовилися покинути поле після закінчення ігрового часу.

За даними грецьких ЗМІ, у ситуацію втрутився навіть власник ПАОКа Іван Саввіді, який вийшов на поле та намагався вивести звідти своїх футболістів.

Фактично матч не дограли, і він вважається зупиненим за рахунку 0:0, передає zbirna.com.

Український півзахисник господарів поля Євгена Шахов увійшов у гру на 78-й хвилині.

На даний момент АЕК, маючи 54 очки, лідирує у чемпіонаті Греції. На другому місці йде ПАОК, у якого 52 пункти.

Нагадаємо, АЕК запропонував Чигринському новий контракт.

Дивіться також: Як футбольний Київ хапався за серце і валідол. Фоторепортаж з поєдинку «Динамо» – АЕК.