«Динамо» програло «Аяксу» у першому поєдинку раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів

Матч відбувся у столиці Нідерландів

Київське «Динамо» зазнало першої поразки у нинішньому сезоні. Сталося це в Амстердамі.

У першому матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів-2018/19 «біло-сині» поступилися «Аяксу».

Кияни пропустили на другій хвилині, після чого відігралися у середині тайму. Але завершення тайму «Динамо» провалило, пропустивши двічі.

Тепер у столиці України «динамівцям» потрібно буде відіграти рахунок 1:3.

Ліга чемпіонів-2018/19

Раунд плей-офф кваліфікації

«Аякс» (Нідерланди) – «Динамо» (Україна) – 3:1 (3:1)

Голи: 1:0 – ван де Беек (2), 1:1 – Кендзьора (16), 2:1 – Зієш (35), 3:1 – Тадич (43)

«Аякс»: Онана, Тальяфіко, Блінд, де Лігт, Мазрауї, Ф. де Йонг, Шене, ван де Беек (Д. де Віт, 87), Тадич, Зієш, Хунтелаар.

Запасні: Ламбру, Ніссен, Вебер, Ейтінг, Лаб'яд, Йонсен.

«Динамо»: Бойко, Пиварич, Кадар, Бурда, Кендзьора, Буяльський, Сидорчук (Че Че, 76), Гармаш (Шепелєв, 46), Вербич, Циганков, Бєсєдін.

Запасні: Бущан, Шабанов, Сідклей, Морозюк, Русин.

Нагадаємо, на матчі також буде присутній головний тренер збірної України Андрій Шевченко.