Курйоз в чемпіонаті Аргентини: гравець «Расинга» під час гри бігав по полю з бананом в руці

Марсело Діас Рохас
Фото Racing Club

Початок гри не змусив чилійського футболіста переривати трапезу

Курйозний епізод стався в матчі 19-го туру аргентинської Суперліги між «Расингом» і «Індепендьєнте» (гра закінчилася з рахунком 1:0). Матч для клубів, що представляють місто Авельянеда, яке знаходиться в передмісті Буенос-Айреса, проходив у виснажливій боротьбі - під час гри відразу чотири футболісти були вилучені з поля.

Чилієць Марсело Діас Рохас не встиг доїсти банан в перерві матчу, але не став переривати трапезу, незважаючи на свисток про початок другого тайму. Він бігав з бананом по полю і навіть розіграв штрафний удар. Він же став героєм зустрічі, забивши єдиний гол.

Після 19 турів аргентинського першості «Расинг» займає п'яту сходинку, «Індепендьєнте» - на 14-му місці. Лідирує в турнірі «Рівер Плейт» з 39 очками, на другому місці перебуває клуб «Бока Хуніорс», в активі якого 36 очок.