Мережа ломбардів - офшорний бізнес родини Тимошенко

  Ломбард заснований 2013 року. Нині мережа «Дешева готівка» нараховує 20 відділень.
  Родина Юлії Тимошенко отримала дохід у 2,4 млн грн від кіпрської компанії Diafox Consulting Limited, на яку в Україні оформлена мережа ломбардів «Дешева готівка». Центральний офіс ломбарду знаходиться в партійний будівлі, «захищеній» депутатською приймальнею обранця від «Батьківщини» Сергія Власенка. Юлія
  • 10 Жовтня, 11:08
  • Розсилка

  Ломбард заснований 2013 року. Нині мережа «Дешева готівка» нараховує 20 відділень.

  Родина Юлії Тимошенко отримала дохід у 2,4 млн грн від кіпрської компанії Diafox Consulting Limited, на яку в Україні оформлена мережа ломбардів «Дешева готівка».

  Центральний офіс ломбарду знаходиться в партійний будівлі, «захищеній» депутатською приймальнею обранця від «Батьківщини» Сергія Власенка.

  Юлія Тимошенко не відповіла на питання, чим займається кіпрська компанія і за що отримав кошти її чоловік: «Я думаю, що про це варто спитати в чоловіка, я бізнесом не займаюся».

  Ломбард заснований 2013 року. Нині мережа «Дешева готівка» нараховує 20 відділень. Прописаний ломбард за адресою вул. Героїв Севастополя 48, оф. 207. В цій будівлі розташований офіс Київського обласного відділення «Батьківщини», голова якої екс-нардеп Костянтин Бондарєв. Сама будівля належить компанії з ім'ям Бондарєва.
  Джерело: Bihus.info

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ