рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Причиною загибелі риби в Ладижинському водосховищі назвали інфекцію та паразитів

  • Розсилка
  Причиною загибелі риби в Ладижинському водосховищі назвали інфекцію та паразитів

  Встановлено причини загибелі риби на Ладижинському водосховищі

  Вінницька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів провела дослідження патологічного (біологічного) матеріалу, а саме: однієї проби води з річки Південний Буг та одного зразка риби (ляща). 

  При проведенні фізико-хімічних та хіміко-токсикологічних досліджень зразка води було встановлено, що вода у річці Південний Буг відповідає нормативним вимогам.

  При проведенні бактеріологічного дослідження однієї проби риби було виділено збудник аеромонозу - Aeromonas hydrophila subs. hydrophyla (інфекційна хвороба багатьох риб, відома також як краснуха коропів та черевна водянка - ред.) . А при повному паразитологічному дослідженні всіх екземплярів риби виявлено ураження зябрового апарату збудником діактілогірозу (хвороба, що викликається монoгенетіческімі сосальщиками, що паразитують на зябрових пелюстках акваріумних та інших прісноводних риб - ред.).   Бактеріологічні дослідження зразку риби на чутливість до антибіотиків тривають.

  Також, для повного вивчення ситуації, з виїздом на місце, приєднаються спеціалісти Хмельницької зональної спеціалізованої державної лабораторії ветеринарної медицини з хвороб прісноводних риб та інших гідробіонтів. 

  Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області з лікувально-профілактичною метою рекомендують використовувати 150-200 кг. негашеного вапна на гектар водного дзеркала.  

  Джерело: Vinbazar


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ