рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Airbus анонсував поставку ювілейного А350, в створенні якого брали участь українські інженери

  • Розсилка
  Airbus анонсував поставку ювілейного А350, в створенні якого брали участь українські інженери

  Українські інженери з 2008 року беруть участь в програмах створення нових цивільних літаків

  Авіабудівний гігант Airbus SE повідомив про поставку 350-го за рахунком літака сімейства A350. Одержувачем нового лайнера стала авіакомпанія Air France.

  У створенні далекомагістральних широкофюзеляжних літаків A350 брали участь інженери компанії «Тукана Інжиніринг Україна», що входить в Progresstechgroup.

  Українські інженери «Тукана Інжиніринг» з 2008 року беруть участь в програмах створення нових цивільних літаків. Спільно з компанією Spirit AeroSystems (USA) команда з більш 300 інженерів виконувала роботи в інтересах таких авіабудівників як Airbus, Bombardier, Cessna, Gulfstream, MRJ.

  На даний час інженерні кадри «Тукана Інжиніринг» залучені до нової програми Mitsubishi SpaceJet.

  Компанія бере участь у програмі щодо двигунів E-Fan X під егідою Horizon 2020 (рамкова програма Європейського Союзу з розвитку наукових досліджень і технологій), а також створення авіатранспорту майбутнього - аеротаксі.

  До групи компаній вченого Володимира Кульчицького крім «Тукана Інжиніринг Україна» входить також компанія «Прогресстех-Україна».

  Як повідомлялося, з метою розширення штату «Прогресстех-Україна» в 2019 році відкрила в Києві, Харкові та Дніпрі нові програми дуального навчання студентів і випускників університетів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ