Індійська космічна станція вирушила до Місяця
За тиждень станція Чандраян-2 перейде на еліптичну навколомісячну орбіту
Індійська місячна станція Чандраян-2 зробила маневр виходу на траєкторію перельоту до Місяця і залишила земну орбіту. Про це повідомила Індійська організація космічних досліджень (ISRO) в середу, 14 серпня.
«Під час цього маневру рідинний двигун космічного апарату працював близько 1203 секунд. Це дозволило йому перейти на траєкторію польоту до Місяця», - йдеться в повідомленні.
Планується, що 20 серпня станція перейде на еліптичну навколомісячну орбіту, після чого двигуни апарату знизять висоту орбіти до 100 км. Після того, як станція вийде на кругову орбіту, посадковий модуль з місяцеходом відокремляться від орбітального апарату і на початку вересня сядуть в районі південного полюса Місяця. Якщо посадка пройде успішно, то Індія стане четвертою країною після СРСР, США і Китаю, яка змогла посадити космічний апарат на поверхню Місяця.
Нагадаємо, 22 липня Індія запустила до Місяця місію Чандраян-2. Важка триступенева ракета GSLV Mk-III стартувала з Космічного центру імені Сатіша Дхавана і успішно вивела місячну станцію на проміжну орбіту.
Індійська місія складається одразу з трьох апаратів - орбітального апарату, посадкової платформи Вікрам і шестиколісного місяцехода Прагаян.
Коментарі — 0