рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Індійська космічна станція вирушила до Місяця

  • Розсилка
  <div class="post-item__photo-author">Співробітники Космічного центру імені Сатіша Дхавана</div> - Індійська космічна станція вирушила до Місяця
  Співробітники Космічного центру імені Сатіша Дхавана
  Фото: ISRO

  За тиждень станція Чандраян-2 перейде на еліптичну навколомісячну орбіту

  Індійська місячна станція Чандраян-2 зробила маневр виходу на траєкторію перельоту до Місяця і залишила земну орбіту. Про це повідомила Індійська організація космічних досліджень (ISRO) в середу, 14 серпня.

  «Під час цього маневру рідинний двигун космічного апарату працював близько 1203 секунд. Це дозволило йому перейти на траєкторію польоту до Місяця», - йдеться в повідомленні.

  Планується, що 20 серпня станція перейде на еліптичну навколомісячну орбіту, після чого двигуни апарату знизять висоту орбіти до 100 км. Після того, як станція вийде на кругову орбіту, посадковий модуль з місяцеходом відокремляться від орбітального апарату і на початку вересня сядуть в районі південного полюса Місяця. Якщо посадка пройде успішно, то Індія стане четвертою країною після СРСР, США і Китаю, яка змогла посадити космічний апарат на поверхню Місяця.

  Нагадаємо, 22 липня Індія запустила до Місяця місію Чандраян-2. Важка триступенева ракета GSLV Mk-III стартувала з Космічного центру імені Сатіша Дхавана і успішно вивела місячну станцію на проміжну орбіту.

  Індійська місія складається одразу з трьох апаратів - орбітального апарату, посадкової платформи Вікрам і шестиколісного місяцехода Прагаян.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ