Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Що означає стаття Турчинова про гендер і ЛГБТ

  • Богдан Яременко

   Голова правління «Майдан Закордонних Справ»

  • Розсилка
  Секретар РНБО Олександр Турчинов - Що означає стаття Турчинова про гендер і ЛГБТ
  Секретар РНБО Олександр Турчинов

  Думаю, що стаття Турчинова про загрозу «традиційній сім’ї» з боку «гендера» і ЛГБТ – це цілком логічний розвиток стилю ведення президентської виборчої кампанії.

  Шукаємо ворога, навішуємо ярлики, розділяємо сегментуємо суспільство, мобілізуємо своїх на основі традиційного і консервативного.

  Поза Києвом і ФБ вести дискусію з Турчиновим на тему, яку він обрав для публічного виступу (очевидно після усвідомлення того, що усі свої професійні проблеми він уже успішно розв’язав), буде майже неможливо. Такі настрої в суспільстві.

  Турчинов це знає. Тому і згущує фарби, маніпулює, ув’язує неув’язуване, шукаючи підтримку симпатиків. Християнська любов до кожного, підміняється акцентуванням на ставленні християн до інституції шлюбу. Мораль перетворюється на догмати. Християнська мораль секретаря РНБОУ не дозволяє сприймати інший, ніж консервативний погляд на сім’ю, а в той же час дозволяє толерувати брехню, крадіжки і корупцію (хоч раз за час перебування на посаді Турчинов висловлювався публічно на ці теми з позиції християнської етики чи моралі?).  Відтак майже прирівнявши своїх опонентів «у гендерному питанні» до апологетів русского міра, Олександр Турчинов не помітив, що запропоновані ним «моральні орієнтири» є домінуючими в сучасній Росії.

  Що вже й згадувати, що для секретаря РНБОУ критерієм оцінки суспільних явищ має бути право та суспільні/національні інтереси?

  Це погана політика. Бо навіть в разі отримання бажаного електорального ефекту, матиме наслідком глибоко розколоте, ворогуюче суспільство, яке нездатне об’єднатися і творити. А отже, невелика перемога для Порошенка завтра (тими методами, які пропонують його технологи), післязавтра обернеться великою поразкою для усієї України.

  В даному конкретному випадку методи консолідації «своїх» чи загравання з обраним електоратом створюють ще й міжнародні проблеми, збільшують непорозуміння між Україною і тією частиною світу, без якої наша держава не зможе вистояти проти Росії.

  Межа перейдена давно і остаточно. Очікування наступних фішок Порошенка і української влади стає нервозним.

  Джерело: блог Богдана Яременка

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Ярослав Коцюба
  Ярослав Коцюба

  Експерт-релігієзнавець

  Сергій Тихий
  Сергій Тихий

  Журналіст

  Дмитро Корнійчук
  Дмитро Корнійчук

  Президент Центру інноваційного консалтингу «КДА»

  Єпископ Євстратій (Зоря)
  Єпископ Євстратій (Зоря)

  Секретар Священного Синоду УПЦ КП

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ