Київські вибори. Хімічать хіміки

  Ви думаєте,чому вже другу добу районні виборчі комісії не можуть розібратись з двома бюлетенями-на кандидатів в депутати Київради та на міського Голову?
  Ви думаєте, чому вже другу добу районні виборчі комісії не можуть розібратись з двома бюлетенями - на кандидатів в депутати Київради та на міського Голову?Екзитполи, проведені в Києві, показали, що в другий тур виборів проходить Кличко та я. З відставанням ідуть пани Гусовський, Береза та Омельченко.Але хтось такого результату не очікував, а
  • Володимир Бондаренко

   Депутат Київради (Батьківщина)

  • 27 Жовтня, 2015, 07:03
  • Розсилка

  Ви думаєте,чому вже другу добу районні виборчі комісії не можуть розібратись з двома бюлетенями-на кандидатів в депутати Київради та на міського Голову?

  Ви думаєте, чому вже другу добу районні виборчі комісії не можуть розібратись з двома бюлетенями - на кандидатів в депутати Київради та на міського Голову?

  Екзитполи, проведені в Києві, показали, що в другий тур виборів проходить Кличко та я. З відставанням ідуть пани Гусовський,

  Береза та Омельченко.

  Але хтось такого результату не очікував, а розраховував отримати Олександра Олександровича, який є дуже зручним суперником для Кличка. І не тільки через вік. Пан Омельченко зібрав до свого списку унікальну колекцію колишніх регіоналів, перемішаних з командою Черновецького, людьми з знаменитого грабіжницького ГАКу, прибічників Литвина та Азарова, цілу групу нинішніх депутатів київради від Кличка, хижих забудовників та інші екзотичні екземпляри з минулого.

  На цих виборах сотні студентів різко стали симпатиками колишнього мера та віддали за нього голоси. Очевидно безкорисно проявили електоральну гіперактивність. От і "дотискають" явку, не завершуючи підрахунки.

  Може бути будь-що, але інших причин затримок я не бачу. Доречі, в день голосування десятки спеціально одягнених в уніформу ніби-то соціальних центрів молодих людей навчали виборців за кого голосувати в другому турі. Ці люди потім потягнулись до офісу кума Табачника пана Третьякова. Називались і прізвища панів Гусовського та Берези і ні слова про Бондаренка. Це так-звана моделююча соціологія, яка є фактичною неприхованою рекламою.

  Хімічать хіміки.

  Источник: Facebook

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди співпадають з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Народний депутат України (Народний фронт)

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Костянтин Машовець
  Костянтин Машовець

  Координатор групи «Информационное сопротивление»

  Віктор Небоженко
  Віктор Небоженко

  Директор соціологічної служби «Український барометр»

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ