Хто такий радикал Артеменко, який хоче здати Росії в аренду Крим?

  Той незручний момент, коли The New York Time пише про черговий «мирний план», який підсовують Трампу
  А ти, візуально знаючи всіх депутатів нинішнього скликання, цікавишся: «хто такий радикал Артеменко?» По факту вийшло десь так. 1. Чолов'ягу випадково обрали народним депутатом у 2014-му. Не маючи жодних на те повноважень, він готував план капітуляції своєї держави спільно з Полом Манафортом та іншими американцями. Державна зрада
  • Марина Данилюк-Ярмолаєва
  • 20 Лютого, 17:34
  • Розсилка
  Андрій Артеменко
  Андрій Артеменко

  Той незручний момент, коли The New York Time пише про черговий «мирний план», який підсовують Трампу

  А ти, візуально знаючи всіх депутатів нинішнього скликання, цікавишся: «хто такий радикал Артеменко?»

  По факту вийшло десь так.

  1. Чолов'ягу випадково обрали народним депутатом у 2014-му. Не маючи жодних на те повноважень, він готував план капітуляції своєї держави спільно з Полом Манафортом та іншими американцями. Державна зрада 100%.

  2. Новоявлений голуб миру передав такий собі корупційний компромат на президента Порошенка, однак не соромиться наголосити, що його мирний план отримав підтримку близького оточення Путіна. Державна зрада 100%.

  3. План Артеменка передбачає референдум, де окремим питанням буде «передача Криму в оренду Росіі на 50 або 100 років». Хотілось би дізнатися у автора, як він притягуватиме таке рішення через український парламент? Якими способами він чи його соратники переконуватимуть українців голосувати за «оренду» Криму?

  4. Артеменко в статті підкреслює свою «американськість»: моя дружина, колишня модель, знайома з Меланією Трамп, сам я ходив на марш жінок (той самий, де показували вагіни і обвислі груди), мав бізнес з Катаром і тд. Іронія долі в цьому конкретному випадку, що в мутні часи, як нинішні, кожен ловить свій шанс на популярність. Так і тут, абсолютно непевний чувак із зовнішністю кабана виношує great plans, щоби стати українським Трампом)

  5. Цікаве резюме Артеменка. На початку «нульових» співпраця з Омельченком, більше двох років у СІЗО через розслідування СБУ фінансових зловживань. Згодом був обраний депутатом Київради від БЮТ, навіть очолив фракцію. Спонсорував «Правий сектор», помагав «Тризубу» – шокуючий факт, коли «щирих патріотів» спонсорує автор планів з капітуляції Росії.  6. Показова деталь в біографіях усіх борцунів за Україну. У Артеменка 4 дітей, у двох американське громадянство, у одного -- канадське. Тобто, борцун не пов'язує майбутнє своїх власних сперматозоїдів із цим занедбаним краєм.

  7. Оригінальністю вирізняється і особистий фейсбук Артеменка. Український нардеп не приховує і персональний план щодо вирішення питання Донбасу – надати широку автономію з правом втручання у військові конфлікти, однак в цілому нинішнє ОРДЛО має бути під українським управлінням.

  Джерело: блог Марини Данилюк-Ярмолаєвої

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди співпадають з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Роман Бочкала
  Роман Бочкала

  Журналіст

  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Народний депутат України (Народний фронт)

  Костянтин Машовець
  Костянтин Машовець

  Координатор групи «Информационное сопротивление»

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ