Будемо й далі робити вигляд, що в нас бідні лікарі?

  В Олександрівській лікарні хірург бере 500–600 доларів за операцію
  Прочитала сльозоточивий пост Бутусова про бідних хірургів, які отримують 6 тисяч зарплатні щомісячно. В Олександрівській лікарні хірург бере 500–600 доларів за операцію, а якщо врахувати, що оперує він щодня (та й не по одному разу), то на місяць виходить - $500×20 робочих днів = $10 000 мінімум, тоді як максимум може сягати й $20
  • Наталія Лебідь

   Журналіст

  • 20 Березня, 11:01
  • Розсилка

  В Олександрівській лікарні хірург бере 500–600 доларів за операцію

  Прочитала сльозоточивий пост Бутусова про бідних хірургів, які отримують 6 тисяч зарплатні щомісячно.

  В Олександрівській лікарні хірург бере 500–600 доларів за операцію, а якщо врахувати, що оперує він щодня (та й не по одному разу), то на місяць виходить - $500×20 робочих днів = $10 000 мінімум, тоді як максимум може сягати й $20 тис., і $30 тис. доларів. Непогано?.. Хай такий хірург навіть відстібне трохи інтерну-асистенту, анестезіологу й, можливо, медсестрі, він все одно лишається при добрих баришах.

  При цьому на потреби самої лікарні він не дасть ані копійки, хоча користується її устаткуванням, електро- й водопостачанням тощо. В Олександрівці не було не те, що шприців чи туалетного паперу, там не було навіть чаю в їдальні. У мене в зв'язку з цим інше питання: нафіга такому хірургу 6 тисяч гривень? За які такі заслуги?  Хай разом з колегами бере приміщення цієї лікарні в довгострокову оренду, робить там ремонт, виводить грибок зі стін, наймає адекватний персонал і оперує на здоров'є. А зі своїх $500–600 платить державі податки. Ні? Не проканає такий варіант? Будемо й далі робити вигляд, що існує якась міфічна державна безкоштовна медицина, що лікарі в нас бідні-бідні, й що мзда, яка їм платиться, це всього лише «благодійні внески»?!

  Джерело: блог Наталії Лебідь

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди співпадають з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Народний депутат України (Народний фронт)

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Костянтин Машовець
  Костянтин Машовець

  Координатор групи «Информационное сопротивление»

  Віктор Небоженко
  Віктор Небоженко

  Директор соціологічної служби «Український барометр»

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ