Павло Подобєд Історик

Рік тому мудрий український народ обрав президентом чарівника з серіалу

Не може ж такого бути, що зміни країни – це результат тривалих і непопулярних реформ, важкої праці і постійної роботи над помилками

Мудрий український народ

21 квітня 2019 р. мудрий український народ заплющив очі і загадав бажання… щоб жилося краще! Щоб для цього не треба було робити геть нічого. Щоб життя саме налагодилось. Для реалізації цієї мрії був вибраний улюблений телевізійний герой Ігоря Коломойського із серіалу Ігоря Коломойського на телеканалі Ігоря Коломойського.

Минув рік. Наймудріша частина мудрого українського народу розмірковує над помилками. Що ж не так? Обрали не того чарівника? Не з того серіалу? Потрібен новий серіал? Ну не може ж такого бути, що зміни країни – це результат тривалих і непопулярних реформ, важкої праці і постійної роботи над помилками. Має бути якийсь інший шлях – описаний у серіалах, мультиках, в казках! Якесь чарівне слово… думай?! Якщо є чим.

Однак, люди не поспішають визнавати власних помилок. Така людська природа. Найчистіше власну дурість намагаються не помічати, а коли вона стає очевидною - розповідати, що могло бути й гірше. «А хіба за Порошенка було краще?», - і все стає на своїй місця, і власна помилка вже не видається такою гротескною.

З річницею, співвітчизники!

Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома». Відповідальність за матеріали в розділі «Думки вголос» несуть автори текстів

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів