рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Мінекології відреагувало на аварію на ТЕС у Дніпрі

  • Розсилка
  <p>Аварія на ДТЕК у Дніпрі&nbsp;</p> - Мінекології відреагувало на аварію на ТЕС у Дніпрі

  Аварія на ДТЕК у Дніпрі 

  Державною екологічною інспекцією в Дніпропетровській області надано термінове розпорядження керівництву станції

  Придніпровська ТЕС, на якій 5 серпня сталася аварія, уже двічі у 2019 році не допускала Державну екологічну інспекцію в Дніпропетровській області для перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства.

  Про це повідомляє пресслужба Міністерства екології та природних ресурсів України на своїй сторінці у Facebook.

  У зв'язку з цим 16 червня і 22 липня були складені акти про недопуск і викликані представники поліції. У зв'язку з інцидентом 5 серпня Державною екологічною інспекцією в Дніпропетровській області надано термінове розпорядження керівництву станції про надання інформації за фактом аварійних ситуацій.

  Крім цього надано припис щодо термінового вжиття заходів для недопущення порушень вимог природоохоронного законодавства, у тому числі недопущення перевищення встановлених нормативів гранично допустимих викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря і погіршення якості атмосферного повітря в санітарно-захисній зоні підприємства.

  Раніше повідомлялося, що в Дніпрі сталася аварія на ТЕС. На Придніпровській ТЕС через пошкодження труби стався викид димових газів і пари, у результаті небо затягнуло чорним димом.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ