Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Результати соцопитування після партійних з’їздів. «Батьківщина» - на третьому місці

  • Розсилка
  Партія Юлії Тимошенко провела з’їзд 10 червня - Результати соцопитування після партійних з’їздів. «Батьківщина» - на третьому місці
  Партія Юлії Тимошенко провела з’їзд 10 червня

  «Батьківщина» випередила «Європейську солідарність», а партія Вакарчука відривається від політсили Смешка

  За «Слугу народу» на позачергових парламентських виборах готові проголосувати 47,5% українців серед тих, хто визначився та буде голосувати. Про це йдеться в результатах дослідження, проведеного 7-13 червня  центром «Соціальний моніторинг» та Українським інститутом соціальних досліджень ім. О.Яременка.  За «Опозиційну платформу – За життя» плануються проголосувати 11% опитаних.

  ВО «Батьківщина» з підтримкою 8,7% випереджає партію Петра Порошенка «Європейська солідарність», за яку готові голосувати 8,3%.

  П’яте місце займає партія Вакарчука «Голос» - 5,3%.

  «Сила і честь» Ігоря Смешка – 3,9%.


  Опитування проводилось 7-13 червня
  Опитування проводилось 7-13 червня

  Нагадаємо, опитування, яке проводилось 22 травня – 7 червня, показувало наступну підтримку партій: «Слуга народу» - 43,1%, Опозиційна платформа – 11,7%, «Європейська солідарність» - 9,2%, ВО «Батьківщина» - 9,1%, «Голос» - 4,9%, «Сила і честь» - 4,7%.

  Роллінгове дослідження електоральних орієнтацій населення України було проведено в період з 7 по 13 червня. Всього по Україні було опитано 2100 респондентів. Статистична похибка не перевищує 2,2%.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ