Близько 40% українців джерелом надходження коштів вважають роботу, всі інші готові позичати та мітингувати, - опитування

Близько 40% українців джерелом надходження коштів вважають роботу, всі інші готові позичати та мітингувати, - опитування
40% українців заявили, що під час карантину продовжують працювати у звичайному режимі, 23% - працюють дистанційно, - опитування

16% опитаних заявили, що у них не може виникнути ситуації з втратою доходів, 13% - не знають, як будуть діяти в такій ситуації, - соціологи

37% опитаних українців заявили, що в разі втрати джерела доходу, швидше за все шукати роботу або підробіток, 15% будуть намагатися позичити гроші у близьких і рідних, 10% зазначили, що вийдуть на акції протесту, або бунти, 4% - готові взяти позику у фінансових установах. Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи «Рейтинг».

Зазначається, що 14% респондентів дали інші відповіді, 16% заявили, що у них не може виникнути ситуації з втратою доходів, 13% - не знають, як будуть діяти в такій ситуації.

.jpg_247

Соціологи зазначають, що більше половини (55%) респондентів відзначили, що їх заощаджень, за умови припинення отримання доходів, вистачить менше, ніж на місяць. 17% сказали, що їм вистачить заощаджень на строк до 2-х місяців, 8% - до 3-х місяців. 9% - до півроку і більше.

2_46

У той же час, 82% заявили, що почали економити кошти під час карантину, 16% - зазначили, що не роблять цього.

За даними дослідження, до початку карантину працювали 67% опитаних.

«Серед українців, хто мав роботу до запровадження урядового карантину, 40% заявили, що продовжують працювати у звичайному режимі, 23% - працюють дистанційно, 11% респондентів пішли у відпустку, 18% - знаходяться у відпустці за власним бажанням і 8% - втратили роботу», - йдеться в опитуванні.

3_10

Соціологічна група «Рейтинг» провела опитування 10-12 квітня 2020 року методом CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Опитування проводилося по всій Україні, за винятком окупованих Росією територій. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження не більше 2,2%.

Як повідомлялося, за три тижні карантину, запровадженого урядом України через пандемію коронавірусу, кількість нових вакансій зменшилася на 44%.

Нагадаємо, за даними опитування КМІС, в кінці березня 43% українців більше бояться економічних наслідків від запровадження карантинних обмежень, ніж епідемії коронавірусу.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: