Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Мінфін очікує €500 мільйонів допомоги від ЄС у березні

  • Розсилка
  <span>Допомога ЄС дозволить Україні у стислі терміни розрахуватися за кредитними зобов&rsquo;язаннями держави</span> - Мінфін очікує €500 мільйонів допомоги від ЄС у березні
  Допомога ЄС дозволить Україні у стислі терміни розрахуватися за кредитними зобов’язаннями держави

  Обсяг макрофінансової допомоги ЄС становить 1 млрд євро, з яких 500 млн вже отримано

  У Міністерстві фінансів розраховують, що €500 млн макрофінансової допомоги від Євросоюзу Україна може отримати наприкінці березня, якщо виконає необхідні для цього умови. Про це на XV щорічній інвестиційній конференції, організованій Dragon Capital у Києві, сказала журналістам міністр фінансів Оксана Маркарова.

  «У кінці березня - на початку квітня реалістично отримати ці кошти. Зараз ми працюємо над виконанням умов», - сказала Маркарова та уточнила, що обсяг макрофінансової допомоги ЄС становить 1 млрд євро, з яких 500 млн євро вже отримано.

  Як відомо, 11 грудня ЄС офіційно перерахував перший транш кредиту в рамках четвертої програми макрофінансової допомоги Україні у розмірі 500 мільйонів євро.

  Ця програма є досить важливою для України, адже кошти зарахують напряму до державного бюджету, що дозволить у стислі терміни розрахуватися за кредитними зобов’язаннями держави.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ