Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Мінінфраструктури опублікувало рейтинг пунктуальності українських авіакомпаній

  графіка
  • Розсилка
  Мінінфраструктури опублікувало рейтинг пунктуальності українських авіакомпаній

  За даними Мінінфраструктури, 93% рейсів українських авіакомпаній у червні 2018 року були виконані вчасно

  Міністерство інфраструктури склало рейтинг пунктуальності українських авіакомпаній у червні 2018 року. При цьому враховувалася точність вильоту літаків авікомпаній з України, відповідно до встановленого розкладу.  Відповідну інфографіку розміщено на сайті міністерства.

  Рейтинг очолила авіакомпанія «Мотор-Січ», яка із 256 здійснених у червні рейсів 100% виконала вчасно.

  На другому місці - МАУ: 98% із 3 130 виконаних рейсів було здійснено вчасно. Загальна затримка по рейсах у червні становила 61 годину.

  На третьому місці - авіакомпанія «Роза вітрів»: з 531 рейсу у червні вчасно були виконані 98%. Загальний час затримок у червні становив 10 годин.

  Крім того, до рейтингу увішли авіакомпанії «Скай Ап» (87% вчасно виконаних рейсів), «ЯнЕІР ЛТД» (84% вчасно виконаних рейсів), «Азур Ейр Україна» (82%), «Ейр Аллана» (80%), «ФАНейр» (70%), «Браво» (68%), «АНДА ЕЙР» (67%), «Атлас Джет Україна» (64% вчасно виконаних рейсів).

  Загалом, за даними Мінінфраструктури, 93% рейсів українських авіакомпаній у червні 2018 року були виконані вчасно.   1531402629-9653


  Як повідомлялося, з кінця червня 2018 року сталося кілька форс-мажорних ситуацій з доставкою авіакомпаніями українських туристів. Через проблеми авіакомпаній українці виявлялися «заблокованими» як в аеропортах України, зокрема, в Києві та Львові, так і в зарубіжних країнах - на Мальорці, в Тунісі, Туреччині, Єгипті, Грузії.

  Найгучніший скандал виник у зв'язку із затримкою та скасуванням рейсів авіакомпанії Bravo Airways.

  Нагадаємо, в аеропорту турецького курорту Анталія зранку  11 липня не могли вилетіти до України 170 пасажирів, серед яких 30 дітей.

  У свою чергу туроператор Join UP повідомив, що 11 липня об 11:07 у міжнародному аеропорту «Бориспіль» здійснив аварійну посадку рейс авіакомпанії Anda Air, який летів до Анталії.

  Вночі в четвер, 12 липня, до України з аеропорту Анталії повернулись 524 українських туристи.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ