Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Порошенко схвалив угоду з Міжнародним банком реконструкції та розвитку на $150 млн

  • Розсилка
  Порошенко схвалив угоду з Міжнародним банком реконструкції та розвитку на $150 млн

  Президент Петро Порошенко підтримав угоду з МБРР про кредитування бізнесу

  Президент Петро Порошенко підписав закон про ратифікацію гарантійної угоди між Україною та МБРР для кредитування малого та середнього бізнесу. Про це повідомили у прес-службі Глав держави.

  «Президент Петро Порошенко підписав закон України «Про ратифікацію Гарантійної угоди (Проект доступу до довготермінового фінансування) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку», що прийнятий Верховною Радою 5 квітня», - йдеться у повідомленні.

  Угода, як повідомляється, «створює правові рамки для розвитку співробітництва між сторонами, залучення в економіку України довгострокових інвестиційних ресурсів в обсязі 150 млн доларів США під державні гарантії».

  «Документ передбачає отримання ПАТ «Укрексімбанк» як позичальником кредитних коштів МБРР для надання українським підприємствам малого та середнього бізнесу середньо- та довгострокового фінансування виробничих потреб: інвестиційне кредитування та фінансування обігового капіталу», - йдеться у повідомленні.

  Реалізація проекту доступу до довготермінового фінансування, як зазначається, матиме позитивний вплив на розвиток малих та середніх підприємств, розширення виробничих потужностей реального сектору, збереженню наявних та створенню нових робочих місць.

  Нагадаємо, у лютому минулого року Кабмін схвалив залучення кредиту МБРР на 150 млн дол.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ