Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Україна випустила євробонди на €1 мільярд

  • Розсилка
  <p>На нові євроблігації будуть нараховуватися проценти за ставкою 6,75% річних</p> - Україна випустила євробонди на €1 мільярд

  На нові євроблігації будуть нараховуватися проценти за ставкою 6,75% річних

  Україна повертається на ринок євро із першим випуском євробондів вперше за 15 років

  Україна оголосила про прайсинг нових єврооблігацій обсягом 1 млрд євро з кінцевим строком погашення 20 червня 2026 року.

  Інформацію про це офіційно підтвердили у Мінфіні.

  Зазначається, що на нові євроблігації будуть нараховуватися проценти за ставкою 6,75% річних. Новому випуску присвоєно рейтинг B- рейтинговим агентством Standard & Poor’s та B- рейтинговим агентством Fitch.

  Розрахунки за новим випуском мають відбутися 20 червня 2019 року. Сума заявок на придбання цінних паперів для нової емісії сягнула 6 мільярдів євро.

  У Мінфіні уточнюють, що залучені кошти будуть направлені на фінансування державного бюджету.

  «Ми з гордістю повідомляємо про повернення України до випуску єврооблігацій, номінованих в євро, після 15-річної перерви. Завдяки інтеграції в ЄС, поглибленій та всеохоплюючій зоні вільної торгівлі, передбаченій Угодою про асоціацію, а також розвитку українського бізнесу ЄС став найбільшим торговельним партнером України з 40% від загального обсягу торгівлі. Сьогоднішня стратегічна транзакція демонструє постійну підтримку інвесторів для нашої країни. Розміщення семирічних облігацій – перша визначна подія в майбутній довгій історії фінансової інтеграції в ЄС», - заявила міністр фінансів Оксана Маркарова.

  Раніше Міністерство фінансів України вперше випустило в обіг облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) терміном на шість років, залучивши при цьому 3,42 мільярда гривень.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ