Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кияни заблокували будівництво монстра на Андріївському узвозі

  • Розсилка
  Кияни заблокували будівництво монстра на Андріївському узвозі

  Учасники акції протесту знесли металеві ворота і захопили будівельний кран

  Київські активісти заблокували будівництво багатоповерхового готелю в історичному центрі міста - на Андріївському узвозі, 14-16. Учасники акції протесту знесли металеві ворота, які огороджували місце будівництва, і захопили будівельний кран.

  Учасники акції називають себе захисниками Андріївського узвозу і мають намір не допустити будівництво «багатоповерхового монстра». Як кажуть активісти, забудова вже призвела до зміщення ґрунту і руйнування історичних будівель, а в разі зведення запланованої будівлі не виключена масштабна катастрофа на улюбленій вулиці киян.

  Активісти збираються пікетувати місце забудови, встановити намети і контролювати, щоб роботи не почалися.

  Як повідомляв «Главком», 10 квітня заступник голови КМДА Олександр Спасибко заявив, що Київська міська державна адміністрація вимагає зупинити будівельні роботи з будівництва готельного комплексу на Андріївському узвозі, 14-16 до розгляду проекту на містобудівній раді.

  14 березня 2018 року Міністерство культури видало дозвіл ПП «Маркон» на проведення земельних робіт за адресою Андріївський узвіз, 14-16 у Києві. Будівельні роботи тут веде одеська компанія Аднана Ківана.

  Джерело: Факти

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ